Projektowanie wnętrz Państwa domu czy mieszkania to wyzwanie dla wyjątkowego zespołu architektów i projektantów

Pracownia architektury wnętrz Krawczyk proponuje Państwu następujące programy projektowe wnętrz mieszkalnych:

 • Projekt funkcjonalny

W ramach tej usługi, podczas spotkania z Klientem przeprowadzamy wywiad dotyczący potrzeb, upodobań oraz wizji danego pomieszczenia. Zgromadzone wytyczne pozwolą przygotować kilka (2-3) koncepcji nowego układu przestrzennego i funkcjonalnego wnętrza w formie rzutów. Na podstawie wybranej koncepcji architekt wnętrz opracowuje kompletną dokumentację:

 • zwymiarowany projekt rozmieszczenia pomieszczeń z układem mebli
 • rysunek układu ścian działowych z naniesioną lokalizacją punktów oświetleniowych i elektrycznych
 • wytyczne dotyczące układu wodno- kanalizacyjnych i c.o.

Tak przygotowany projekt może stać się podstawą do zgłoszenia zmian dla firmy developerskiej.

Projekt funkcjonalny swojego wnętrza możecie Państwo zrealizować również za pośrednictwem usługi projektowania online. Propozycja współpracy na odległość daje możliwość wykonania pełnowartościowego, szybkiego projektu wnętrza znajdującego się w dowolnym miejscu w kraju.

 • Projekt kompleksowy

Rozwiązanie przygotowany z myślą o Klientach oczekujących usługi w postaci przygotowania obszernego, szczegółowego, kompleksowego projektu wnętrza zawierającego wykaz wszelkich wykorzystanych elementów i materiałów, wizualizacje oraz pełen zestaw rysunków technicznych koniecznych do wykonania realizacji.

Pierwszy etap prac polega na przygotowaniu 2-3 koncepcji układu funkcjonalnego projektowanego wnętrza – rzuty poziome z układem ścian działowych, wydzieleniem poszczególnych pomieszczeń, z poglądową lokalizacją mebli.

Na bazie przedstawionych propozycji oraz otrzymanych po konsultacji uwag powstaje ostateczny układ funkcjonalny wnętrza. Jego akceptacja pozwala już na przygotowanie poglądowych wizualizacji komputerowych projektowanych wnętrz.

W oparciu o otrzymane od Państwa sugestie odnośnie oczekiwanego stylu i charakteru projektowanego wnętrza oraz wytyczne funkcjonalne, kolorystyczne i materiałowe budujemy foto realistyczny model 3d całego lokalu. W przypadku gdy nie macie Państwo sprecyzowanych oczekiwań wówczas większe pole do wykazania się, nie tylko posiadaną wiedzą techniczną, ale i znajomością trendów stylistycznych oraz kreatywnością, ma architekt wnętrz.

Równocześnie z pracami nad wizualizacjami projektowanych wnętrz prezentujemy nasze propozycje materiałowe. Nasz architekt wnętrz zadba o każdy szczegół inwestycji. W efekcie wcześniejszych prac powstają ostateczne wizualizacje dopasowane do Państwa potrzeb, ergonomiczne i niepowtarzalne.

Każdy etap prac jest przesyłany drogą mailową i omawiany w trakcie spotkań. Płynna wymiana informacji pozwala na dopięcie wszelkich szczegółów estetycznych na etapie wizualizacji, ułatwiając podejmowanie decyzji odnośnie doboru materiałów wykończeniowych, mebli, opraw oświetleniowych i wszystkich innych elementów tworzących ostateczny kształt wnętrza.

Akceptacja proponowanych rozwiązań pozwala na zamknięcie procesu kreacji i pozwala na przejście do etapu przygotowania szczegółowego projektu wykonawczego w postaci rysunków technicznych. Czas jej przygotowania zależy od wielkości powierzchni projektowanej oraz od ilości detali wymagających indywidualnego projektu.

Pełna dokumentacja jaką przygotowuje dla Państwa w pracowni architektury Krawczyk zawiera:

 • rysunki układu funkcjonalnego wnętrza wraz z układem mebli
 • rysunek układu ścian z naniesieniem lokalizacji punktów wodno-kanalizacyjnych i c.o. wraz z opisem
 • rysunki i wytyczne do lokalizacji punktów oświetleniowych oraz elektrycznych, lokalizacji punktów przyłączy podstawowego systemu audio wraz z opisem
 • foto realistyczne wizualizacje poszczególnych widoków wnętrza –projekt wnętrz 3d
 • szczegółowe rysunki projektowe poszczególnych pomieszczeń, kuchni, łazienek, pokoi
 • rysunki sufitów podwieszanych, rozwinięcia ścian, podłóg
 • projekt detali architektonicznych
 • rysunki zabudów i mebli projektowanych na wymiar
 • opisy realizacyjne dla wykonawców przy rysunkach technicznych
 • wykaz proponowanych elementów wyposażenia wnętrza, mebli, opraw oświetleniowych, ceramiki łazienkowej, armatury, okładzin ściennych i podłogowych, elementów dekoracyjnych, dywanów, obrazów, grafiki, itp. z podaniem ich nazwy, marki, rodzaju, ceny i możliwego miejsca zakupu.
 • zestawienia ilościowe materiałów wykończeniowych oraz szacunkową wycenę kosztu elementów aranżacyjnych
 • na Państwa życzenie przygotujemy wycenę robocizny realizowaną przez współpracujących z pracownią architektury wykonawców

Prace wykonawcze obejmujemy częściowym nadzorem autorskim którego zakres ustalany jest indywidualnie, jednak najczęściej wiąże się z 2 wizytami projektanta wnętrz naszej pracowni.

Projekt kompleksowy wnętrza możecie Państwo zrealizować również za pośrednictwem usługi projektowanie wnętrz online. Propozycja współpracy na odległość daje możliwość wykonania pełnowartościowego, szybkiego projektu wnętrza znajdującego się w Warszawie, ale i w dowolnym miejscu w kraju.

Z uwagi na indywidualny charakter każdego przedsięwzięcia na wszelkie pytania dotyczące ewentualnej współpracy, cen, dostępnych terminów chętnie odpowiemy drogą telefoniczną, mailową lub na niezobowiązującym spotkaniu. Architekt wnętrz to inwestycja w komfort życia, a także w wartość Państwa nieruchomości.