Projektowanie wnętrz z rozszerzonym nadzorem autorskim architekta wnętrz

Mając świadomość, iż nawet najlepszy projekt bez właściwego wykonania i dozoru może nie dać pożądanych efektów, oferujemy Państwu usługę rozszerzonego nadzoru autorskiego. Jest to opcja zwiększająca zakres współpracy w ramach kompleksowego projektu wnętrz, jakie proponuje pracownia architektury Weronika krawczyk.

Wraz z rozpoczęciem realizacji projektu, zaczyna się bezpośredni kontakt projektanta z wykonawcami. Zależnie od wybranej formy nadzoru ma ona postać konsultacji z realizatorami prac wykończeniowych na miejscu inwestycji i czuwania nad spójnością prac realizacyjnych z wizją projektową, lub przejęcia roli inwestora, organizacji prac, dostaw materiałów oraz elementów wyposażenia, aż po przekazanie Państwu wykończonego 'pod klucz' lokalu.

Jest to interesująca propozycja szczególnie dla tych osób, które z różnych powodów nie chcą lub nie mogą samodzielnie uczestniczyć w procesie realizacji, które z powodu braku wiedzy fachowej nie chcą same podejmować się takiego wyzwania.

Dzięki nadzorowaniu wielu wcześniejszych realizacji nawiązaliśmy współpracę z dystrybutorami, producentami i specjalistami różnych branż, co pozwala nam podejmować się kompleksowej obsługi wykonawczej Państwa inwestycji, przy udziale sprawdzonych ekip budowlanych, jak i uzyskać korzystne warunki zakupu materiałów.

Częstotliwość wizyt w ramach usługi rozszerzonego nadzoru autorskiego wynika z indywidualnych potrzeb inwestora i może być na bieżąco weryfikowana. Koszty rozliczane są na podstawie ilości wizyt projektanta wnętrz i ustalonego zakresu powierzonych obowiązków.