Pracownia architektury Krawczyk oferuje nową usługę – projektowanie wnętrz online

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jakie wyznacza dzisiejszy styl życia, proponujemy Państwu efektywną usługę- projektowanie wnętrz online.

Propozycja współpracy na odległość daje możliwość wykonania pełnowartościowego, szybkiego projektu wnętrza znajdującego się w dowolnym miejscu w kraju. Metoda takiej pracy pozwala również na wykonanie projektu wnętrza dla inwestora przebywającego poza granicami lub z różnych względów nie mającego możliwości nawiązania z nami kontaktu bezpośredniego.

Za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telefonu, przeprowadzamy pełen proces projektowy w wybranym przez Państwa zakresie- projektu funkcjonalno przestrzennego czy kompleksowego. Oprócz samego projektu możemy zapewnić kompleksową obsługę inwestycji, czyli jej realizację „pod klucz”, przez współpracujące z pracownią ekipy wraz z nadzorem autorskim.

Koszt usługi projektowanie wnętrz online uzależniony jest od zakresu prac i ustalany jest indywidualnie. W tym celu nasz architekt wnętrz przeanalizuje przesłane rzuty i przeprowadzi z Państwem ankietę dotyczącą wizji i oczekiwań.

Rozliczenie finansowe dzielimy na raty, które odpowiadają zakończeniu kolejnych określonych w umowie etapów procesu projektowego. Finalną dokumentację przesyłamy drogą pocztową lub za pośrednictwem kuriera.

Projektowanie wnętrz to nasza pasja- łącząca wiedzę i umiejętności, ale i indywidualizm, wrażliwości i kreatywność każdego architekta pracowni. Architektura wnętrz nie ma dla nas ograniczeń.