Projektowanie wnętrz to nasza pasja. Architektura nie ma dla nas ograniczeń

Jesteśmy zespołem specjalistów zajmujących się aranżacją wyjątkowych i unikatowych wnętrz. Zwracamy szczególną uwagę na funkcjonalność i użytkowość. Nasze projekty charakteryzują się pomysłowością rozwiązań, ale i zachowaniem estetycznej równowagi i ładu, dzięki czemu obcowanie w pomieszczeniach naszego projektu pozwala doświadczyć uczucia komfortu, harmonii i spokoju. Doskonale czujemy się również w tworzeniu wyrazistych przestrzeni wymagających nadania indywidualnych cech, nietuzinkowej formy, a czasem i przewrotnego charakteru.

Wyróżniamy się wysoką jakością pracy na każdym etapie, dbałością o szczegóły, rzetelnym i sprawnym działaniem. Cenimy sobie komunikatywność, co przekłada się na dobrą atmosferę współpracy z Klientem oraz wzajemny sukces.

Nasz zespół zgranych, wykwalifikowanych projektantów i architektów, każdy projekt traktuje jako wyzwanie, źródło twórczej energii i inspiracji. Projektowanie wnętrz to nasz zawód, ale i nasza pasja. Efektywnie łączymy informacje na temat oczekiwań, preferencji i stylu życia Klientów oraz własne doświadczenie, wiedzę z zakresu projektowania i architektury, najnowszych trendów i inwencję. Takie podejście stanowi o naszej sile i skuteczności w procesie kreowania niepowtarzalnych, ale i ergonomicznych, designerskich, nowoczesnych i pięknych wnętrz.

Zapraszam do współpracy

Weronika Krawczyk

- projektant wnętrz; wykształcenie kierunkowe zdobyła w trakcie studiów Architektura Wnętrz i Wzornictwo Politechniki Śląskiej; jest również absolwentką planowania przestrzennego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Obecnie prowadzi autorską pracownię architektury.