Skuteczny home staging przeprowadzi jedynie doświadczony architekt wnętrz

Home staging jest skutecznym i prostym sposobem przygotowania i prezentacji nieruchomości na sprzedaż bądź wynajem, tak aby uzyskać możliwie największą korzyść, przy zaangażowaniu minimalnych nakładów finansowych.

Techniki te łączą w sobie sztukę dekorowania wnętrz i wiedzę z zakresu marketingu nieruchomościami.

Używając naszego doświadczenia i wiedzy, przeprowadzamy profesjonalny home staging, który wpłynie pozytywnie na pierwsze wrażenie jakie zrobi na Kliencie podkreślenie atutów wnętrza. Mając na względzie, że tylko niewielki procent kupujących potrafi zwizualizować sobie rzeczywisty potencjał prezentowanych przestrzeni, jesteśmy entuzjastami metamorfoz i odświeżania stylizacji nieruchomości. Doskonale wiemy jakich użyć środków by prezentowały się one w najlepszy możliwy sposób, trafiając w gusta jak największej liczby potencjalnych nabywców.

Decyzja o Home skatingu to oszczędność czasu i pieniędzy, które trzeba zainwestować by sprzedać nieruchomość szybko i zyskownie.

W naszej Pracowni możecie Państwo zrealizować usługę Home staging wybierając jeden z poniższych programów:

  • Program podstawowy

Opiera się na indywidualnej konsultacji specjalisty z właścicielami nieruchomości, podczas której dokonamy jej szczegółowej analizy pod kontem wad i zalet dla potencjalnego nabywcy, zwracamy uwagę na błędy, które należy wyeliminować.

Z uwzględnieniem ustalonego budżetu dokładnie określamy zakres drobnych prac remontowych, porządkowych jak i listę wskazówek do świeżej aranżacji pomieszczeń.

Długość konsultacji uzależniana jest od wielkości nieruchomości oraz zakresu zamian, najczęściej spotkanie trwa około 2 godzin. Cena godzinnej konsultacji uzależniona jest od wielu czynników np. lokalizacji obiektu- architekt wnętrz określa ją po wstępnej rozmowie z zainteresowanym usługą Klientem. Wspólnie poświęcony czas z pewnością się opłaci.

  • Program kompleksowy

Obejmuje indywidualną konsultację, jak w przypadku pakietu podstawowego, jednak nasze zalecenia dotyczące podwyższenia ogólnego stanu wizualnego Państwa domu czy mieszkania przekazują Państwo do realizacji doświadczonemu zespołowi Pracowni Architektury- Weronika Krawczyk oraz naszym zaufanym współpracownikom i ekipom remontowym.

Program kompleksowy obejmuje wszystkie zabiegi zmierzające do nadania przestępnego, neutralnego charakteru lokalu: przypisanie wyraźnej funkcji poszczególnym strefom lokalu, uzgodnienie kolorystyki, korektę oświetlenia, optymalne przemeblowanie. W zakres prac wchodzi również stworzenie odpowiedniego klimatu, nastroju nadającego jak najbardziej przychylny odbiór dla potencjalnego klienta. Uzyskujemy to przez przemyślane wprowadzenie efektownych dodatków, gadżetów dekoracyjnych.

Cena programu ustalana jest indywidualnie. Nasza pomoc pozwoli Państwu oszczędzić czas, pieniądze oraz stres związany z odpowiedzialnością za koordynowanie niezbędnych zadań i sprawną pracę podwykonawców.